MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Profesionální činka 15 kg. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Profesionální činka 15 kg a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Petra Nesvadbíková, Rotava:
Objednala jsem si MOVIT Profesionální činka 15 kg a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení MOVIT Profesionální činka 15 kg opravdu pospíchala.

Richard Sucháň, Odřepsy:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Profesionální činka 15 kg, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Petra Krystová, Vysokov:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu MOVIT Profesionální činka 15 kg a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 88 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Denis B: Přišlo to celkem rychle

Kamila P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub T: MOVIT Profesionální činka 15 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt