MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Profesionální činka 15 kg. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Profesionální činka 15 kg a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Veronika Boubelíková, Slatina:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv MOVIT Profesionální činka 15 kg na potkání pochválila. Nejsem zastáncem nabídek za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho takového nahledala, takže holky nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

Valerie Lichtblauová, Huntířov:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po použití MOVIT Profesionální činka 15 kg budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Julie Pačinková, Chlumětín:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato MOVIT Profesionální činka 15 kg je opravdu dobrý, a moc mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zuzana M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Emma Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt