MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Eliška Bebrová, Rosička:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak dítě objevilo - se v některých pripadech daji i s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s nadsenim.

Jana Pokšteflová, Březejc:
Když už na tomto webu MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg recenzujete, já se musím přidat. Objednala jsem si ho nejdříve shodou náhod. Plánovala jsem si pořídit jiné zboží, ale nebylo skladem, proto jsem hledala něco podobného. A relativně se štěstím jsem vypátrala tuto věc. No a od toho momentu si nekupuji jinou alternativu. Tohle je prostě špičková kvalita za příznivou cenu, rychlá doprava a opravdu milý přístup prodávajícího. Co chtít víc?

Linda Malypetrová, Hornice:
Nervové vypětí, ztráta energie a množství starostí. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které trápí obdobný problém, bych však ráda vzkázala, že existuje řešení. Nemusíte si den co den zoufat. Váš život změní MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit chuť do života. Chcete-li se jednoduše cítit plní síly, myslete na to, že vše držíte jen ve vlastních rukou. Se zakoupením zboží bych už neváhala, předešla bych řadě nepříjemností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Jana V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radek B: Jsem ráda, že to mám

Petra V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jana H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt