MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Stojan na závaží. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Stojan na závaží a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 2033 Kč
Naše cena: 1355 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Kristýna Rychtrová, Záboří nad Labem:
Jednoduše jsem musela ve svém bytí realizovat velkou změnu. MOVIT Stojan na závaží se k tomu ukázal jako naprosto ideální. A opravdu, s ním je moje každodenní rutina teď o poznání příjemnější než před nákupem. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale nemáte k velké změně většinou dostatek chuti. Pomocí MOVIT Stojan na závaží budou takové chmury obratem minulostí. Dojdete závěru, že na radikální změnu stačí často opravdu málo.

Nikola Kubisková, Nová Ves u Leštiny:
Tento obchod i MOVIT Stojan na závaží vřele doporučuji. Kupovala jsem zde již po několikáté a vždy všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží vždy obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Viktor Glos, Čím:
S touto MOVIT Stojan na závaží jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s MOVIT Stojan na závaží pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Anežka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Johana P: děda je z dárku je nadšený

Adam H: Přišlo to celkem rychle

Eva M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt