MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Švihadlo 277 cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Švihadlo 277 cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Ondřej Williams, Loza:
MOVIT Švihadlo 277 cm si někde našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to zařídit mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Sestra říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Rozálie Cemperová, Nivnice:
MOVIT Švihadlo 277 cm jsem si prvně koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž naprosto boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

Michal Mochar, Mníšek:
Pokud toužíte po barevných MOVIT Švihadlo 277 cm a jde Vám především o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Barbora M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana L: děda je z dárku je nadšený

Markéta H: Ideální k osmnáctinám :)

Marie L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt