MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Petra Pompová, Ratměřice:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Ema Bechynská, Černiv:
Nedávno jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně užitečný. I manžel si ji pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

Sabina Jelšíková, Smilovice:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Aleš L: Celkem jsem spokojený.

Michaela Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška P: děda je z dárku je nadšený

Linda R: dobré

Aneta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt