MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Alžběta Dolejšková, Kejnice:
Vybírala jsem dárek k svátku pro svou babičku. Měla jsem nějakou představu, ale nedokázala jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi poradil. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem moc ráda. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená se tetě moc líbil a dnes po několika týdnech je stále hodně spokojená. Balík mi dorazil rychle, jak jsem hledala, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Laura Bělíková, Čenkovice:
Tento eshop i MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a vždy všechno dorazilo v pořádku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Vanesa Hornová, Hluboká nad Vltavou:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od objednání, se mi velmi líbí a mohu o něm mluvit jen v superlativech. Používám jej už více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou vadu. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní výrobek. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {rodině s čistým svědomím doporučovat.

Kryštof Stodolovský, Pila:
Stále MEGA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená, ale vše zatím stále denně funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Zuzana S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radim J: je to fajné

Simona J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eva P: nemá chybu

Adam M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt