MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 383 Kč
Naše cena: 255 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,5 kg (zelená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Emma Košlerová, Libochovany:
Často jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená řekla. Užívá ho už pár let a je zcela spokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho lehce zakoupím.

Antonín Kuthan, Zliv:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tohoto MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Jaroslav Kapias, Blažejovice:
Na základě popisného textu a velkého množství zkušeností, jsem si MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená zakoupil v tomto e-shopu. Líbil se mi web, jak přehledně, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Vše šlo hladce až do posledního kroku.

Tomáš Jančář, Horní Radouň:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená splnil moje potřeby a používám ho každý den. Už jsem takto testoval čtyři nebo šest podobné modely, ale teďka vím, že zůstanu u MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Nemám nejmenší domněnku se koukat po podobném výrobku. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Samuel K: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Roman W: funkční výrobek

Eliška M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna M: děda je z dárku je nadšený

Kristýna J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt