MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Matouš Bouchala, Kojetice:
Před časem jsem objevil katalog MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, kde jsem si o tom přečetl detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě neudělal špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá.

Jakub Rokyta, Karlova Ves:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně pěkně, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

Gabriela Slavičínská, Vranov nad Dyjí:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Daniela T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matouš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip Š: Jsem ráda, že to mám

Nela J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt