MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Daniela Žouželová, Mariánské Lázně:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za dobrý MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Tereza Baníková, Zbyslavice:
Již nějaký čas jsme doma s mužem měli nějaké problémy. MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová si pořídila kolegyně z kanceláře, kterou náhodou dřív potkalo něco podobného. Příliš jsem ničemu nevěřila, ale s partnerem jsme se rozhodli, že za otestování to stojí. Tak jsme si MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová koupili. Netvrdím, že to byl klíč na všechno, ale mnoho potíží nám ulehčil. V současnosti bych si nedokázala ani trochu představit ho nepoužívat.

Jakub Zahel, Lipoltice:
Naprosto parádní MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová, týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu docela dost, nekousne se, a vypadá naprosto hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Velmi mě oslovil manuál u MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi spolehlivou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Šárka P: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma W: Tento MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aleš B: je to fajné

Pavel V: MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt