Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Do plastové mřížky se vmačkávají dílky dle fantazie nebo předlohy. Plastové mřížky jsou navíc spojovat, takže si děti mohou vytvořit neomezeně velké plátno pro svoji mozaiku.Obsahuje 167 ks, v plastové krabici.Vhodná od 4 let.Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

3 důvody proč prodáváme Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

František Komzák, Štěpánovice:
Po zakoupení prvního kusu této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale díky tady toho Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád připlatím.

Matěj Albert, Pohoří:
Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit velmi kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je snad levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Vanesa Gardlíková, Kotlasy:
Dlouho jsem nemohla najít skoro podobný Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem téměř to, co jsem chtěla za nízkou cenu. I když jste to neměli k dodání, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý krámek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

Nikol H: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Color Jumbo 167ks v plastové krabici 29x19cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt