Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Šárka Dřezová, Mokrá-Horákov:
Tento Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš dobré. Nejvíce proti bylo termín dopravy. Bohužel to byla pravda. Tento Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem musela mít poměrně brzy, a ve finále ho dopravce přivezl s nemalým zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Denis Ouroda, Český Šternberk:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks a ještě jednou Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Skvělý výrobek, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Vše se stalo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Václav Boháčik, Honezovice:
Objednáním Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být spokojen. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za stanovenou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho výrobky mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je účelní a vkusné. Určitě v blízké době objednám další produkty.

Šimon Mikéska, Vlkanov:
Jsem povahou přímý člověk - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyběhla reklama na Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Zboží přišel bezvadně zabalený a tím pádem neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, hezký povrch, jené používání, dokonalé zpracování. Celkem výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Jaroslav Korb, Morávka:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks lepší hodnocení a je o sto Kč výhodnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Petr D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila H: Tento Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek H: Jsem ráda, že to mám

Filip R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt