Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Lukáš Facek, Studnice:
Než jsem si zakoupil Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, tak jsem zavolal prodejci jestli fakt mají Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka k dispozici. Byl jsem na nervy, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost dopravy a dostupná cena.

Antonín Tomančík, Radimovice u Tábora:
Patřím k mužům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal celkem pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Marek Kandr, Teplýšovice:
Tento Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsem zprvu viděl v reklamě. Předtím mě moc nezaujal, považoval jsem ho za příliš přeceňovaný. Nicméně poté jsem měl řeč s přáteli, kteří si zboží koupili. Nedali na něj dopustit, inspirovali mě, tak jsem ho taky objednal. Jsem toho názoru, že reklama na Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vůbec nelhala. Kvalita, ryhlé doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem špica.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Vít D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Pavel H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika L: dobré

Laura T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt