Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Rozálie Šunková, Přeborov:
Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks mame radi od dětství (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak malá objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s štěstím.

Kristýna Melníková, Přešťovice:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost doručení objednaného Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks a dobré zabalení zboží, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Matouš Hölzl, Koloveč:
Kupoval jsem dárky pro přátele a vybrané Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ksY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Gabriela Koklarová, Nové Hrady:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Alena K: děda je z dárku je nadšený

Andrea F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tadeáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vanesa K: Tento Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt