Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Tadeáš Syrek, Radňoves:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je perfektní. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Oliver Maruška, Bušovice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka donese z eshopu Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks doma.

Alžběta Šarovská, Raková:
U této firmy pořizuji zboží velmi často. Vychází mi vstříc jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není široká nabídka po těchto Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jen termín dodání a další druhotné náklady jako jsou: balné, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít kvalitu výhodně, budete si muset počkat.

Kryštof Švambera, Ludvíkov:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem ukázkové reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Gabriela Melichárková, Křižanovice u Vyškova:
Snažila jsem se potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu dobře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks mají skladem a pošlou jej do druhého dne, přítel byl z dárku nadšený a já jsem moc ráda, že jsem dobře vybrala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Aleš Č: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva Ž: děda je z dárku je nadšený

Tomáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Laura H: Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt