Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Gabriela Berčáková, Chrtníky:
Nejdříve jsem k Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks ztrácela zájem, ale po pár dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, barva, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Tereza Holakovská, Holubice:
Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Kateřina Tučímová, Ústí:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento výrobek je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Tomáš Titz, Beřovice:
Potřeboval jsem objednat Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku poslali okamžitě. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Veronika T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena E: nemá chybu

Richard Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt