Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad červená 1 ks Kvalitní mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného mramoru v různých odstínech červené. Mozaika je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena k vnitřnímu i venkovnímu použití - ideální na obkládání stěn i podlah, velmi pěkně vynikne např. v koupelně. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci jako ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál:mramor Rozměry 1 dlaždice: 30 x 30 cm Barva: různé odstíny červené, někdy až růžové a žluté Velikost jednotlivých kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka: 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy 100% přírodní Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaiky

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Jaroslav Molínek, Řídelov:
Koupili jsme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po dvou týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

Dominika Stočesová, Kosoř:
Obdržela jsem Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval hezký dárek.

Daniel Pásek, Kunratice u Cvikova:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Lucie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana B: děda je z dárku je nadšený

Eva P: Je to dostatečné?

Miroslav S: Přišlo to celkem rychle

Matyáš F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt