Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Luxusní kamenná mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory . Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: červená / terakota Velikost kamene: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 0,8 cm Vhodná pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní  Materiál: malé úlomky z přírodního červeného mramoru.  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Ondřej Kutaj, Husinec:
Na radu kolegů v práci jsem předminulý týden objednal Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, protože již delší dobu něco podobného hledám. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje potřeby, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Přátelé měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým svědomím jej budu doporučovat všem známým a přátelům.

Laura Možnarová, Lužnice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si v eshopu objednáme hodně věcí společně, abychom ušetřily. Já jsem si v tom čase zvolila v nabídce právě tento Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to fakt dobrá volba. Příliš jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cenovka, zkrátka pecka!

Viktor Skalský, Petkovy:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý model Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, objednávám to dokola a dokola. Obávám se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka mi vyhovuje svou barvou, cenou a kvalitou. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Tomáš H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie R: Je to dostatečné?

Nikolas V: Jsem ráda, že to mám

Josef M: Přišlo to celkem rychle

Oliver B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt