Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Kryštof Plchot, Haškovcova Lhota:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Magdaléna Kleplová, Čilá:
Několik týdnů jsem hledala informace na tyto dva Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes eshop. Velkými přednostmi tohoto zboží jsou, že mají instrukce v češtině, docela rychle je lze rozebrat, vyčistit, dají se objednat náhradní komponenty, má dostačující objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem i nevýhody. Prvně to byla kurýrní služba, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. Mimo jiné se jednalo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost použít více alternativ, velká spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Nikola Šmotková, Bohuňovice:
Vyzkoušela jsem už osm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

David Gračka, Nová Ves v Horách:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro bratra. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nikola J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Hana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- krémová obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt