Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Jedná se o malé obdélníkové kousky z leštěného mramoru, tvořících mozaiku připomínající zeď , nalepené na síťce. Díky takto připraveným dlaždicím je pokládání (možné obkládat stěny i podlahu) velmi snadné. Jedna dlaždice má velikost 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. Díky tvaru rozložení obdélníkových kousků, lze jednoduše vytvořit celistvý povrch, bez mezer. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci,coby ochranu před nechtěnými skrvnami.   Technické údaje: Přírodní kámen Rozměr síťky: 33 x 33 cm Rozměr jedné dlaždice: 30 x 30 cm Rozměr jedné kostky: 5 x 2,5 cm Kamínky mají obdélníkový tvar  Tloušťka 0,8 cm Vhodné pro montáž na stěnu i podlahu Vhodné do interiéru i exteriéru 100% přírodní, všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž díky sítce   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Kryštof Kalandřík, Rokytno:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli objednání v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mi u Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu zcela používat.

Zuzana Vlasáková, Domaželice:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Rozálie Dürrová, Strachotín:
Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho mamince

Jakub Pišťák, Valdice:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových vlastností tohoto obchodu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala milou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením produktu, už při doručení jsem tušil, že všechno bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu báječná cena Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Proto chci doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i bráchovi a ostatním lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Alžběta S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth - obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt