Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mravenčí akvárium - antquarium. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mravenčí akvárium - antquarium a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Antquarium vydrží přiblžně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Antquarium je velice nenáročné. Mravenci se krmí sami gelem.Díky Antquariu můžete pozorovat mravence v akci. V prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru, si mravenci dělají chodbičky. Životnost mravenců je cca 6 měsíců. Antquarium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost Antquaria cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Rozměry: 18 x 14 cm1x Antquarium1x Sada pro odchyt mravenců v přírodě

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium - antquarium

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium - antquarium

Ema Pilková, Suchá:
Obdržela jsem Mravenčí akvárium - antquarium jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi syn daroval pěkný dárek.

Ema Purčová, Javornice:
Nakupovala jsem tento Mravenčí akvárium - antquarium prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, milá komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Laura Demková, Velké Všelisy:
Naprosto bezkonkurenční Mravenčí akvárium - antquarium, díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho třikrát měsíčně a cítím se mnohem lépe a odpočinutěji. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání Mravenčí akvárium - antquarium každé ženě, která se chce být vílou pro svého prince. S Mravenčí akvárium - antquarium je to lehké.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium - antquarium

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium - antquarium

Viktorie P: Je to dostatečné?

Roman R: funkční výrobek

Natálie B: nemá chybu

Michael S: Mravenčí akvárium - antquarium je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium - antquarium. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium - antquarium

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt