Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Mravenčí akvárium s podsvícením

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Mravenčí akvárium s podsvícením. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Mravenčí akvárium s podsvícením a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky tomuto mravenčímu akváriu s podsvícením můžete život mravenců pozorovat celý den a noc ve vašem bytě.Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživového netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvořte pár otvorů, chyťte pár mravenců (přibližně 15) a vhoďte dovnitř. Uzavřete kryt a pozorujte , jak mravenci vytvářejí originální strukturu chodeb v gelu. Akvárium vydrží přibližně 6 měsíců. Vynikající pro domácí pozorování. Mravenci se krmí sami, nemusíte se o ně vůbec starat. Pozorujte mravence, jak žijí a zahrabávají se ve vysoce výživném, průhledném a netoxickém gelu. Mravenčí komunita vytvoří v akvariu krásnou spleť tunelů. Akvárium pro pozorování života mravenců Výživný netoxický gel vyvinut pro NASA Mravenci si postupně vytvářejí chodbičky Životnost akvária cca 6 měsíců Není nutné mravence krmit, živí se sami gelem Mravence si musíte nachytat sami Zapojení pomocí adaptérů do zásuvky na 230V nebo do PC Po zapojení do elektroniky modře svítí Rozměry: 17 x 15 x 3 cm 1 x Mravenčí akvárium

3 důvody proč prodáváme Mravenčí akvárium s podsvícením

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mravenčí akvárium s podsvícením

Daniela Sázavská, Věžnice:
Od doby, kdy jsem Mravenčí akvárium s podsvícením zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě průběžně informovali o místu objednávky. Člověk hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. K tomu jsem zaplatila dopředu, takže potvrzení o přijetí platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám Mravenčí akvárium s podsvícením skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Kristián Foniok, Olešník:
Mravenčí akvárium s podsvícením jsem objednal jako další, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný vzhled a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Eliška Botošová, Vísky:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Mravenčí akvárium s podsvícením je vážně dobrý, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít na zahradě každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Nikol Pouková, Dobšice:
Mravenčí akvárium s podsvícením jsem hledala pět týdnů, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení kamarádek jsem si zvolila právě tento a jsem velmi spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi hezký design. Také cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení Mravenčí akvárium s podsvícením

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Mravenčí akvárium s podsvícením

Markéta M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David P: Celkem jsem spokojený.

Karolína Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Natálie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mravenčí akvárium s podsvícením. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mravenčí akvárium s podsvícením

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt