Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Detailní pohled. Tváří v tvář se zebrou. Zcela nové pojetí nástěných designů od známé švýcarské značky W+G (Wizard + Genius). Tento nový formát Vám umožní vyzdobit Váš domov rychle, jednoduše a levně. Nechte se unést strhujícími designy kvalitních plakátů z řady Giant Art® XXL-Posters, které změní vaši stěnu na živý obraz. Od fototisků po známé malby. Díky pestré nabídce si můžete zdokonalit každou místnost v moderní i klasické domácnosti.  Plakáty lze připevnit přímo na zeď, zarámovat či připevnit…

3 důvody proč prodáváme Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Ema Šumová, Polesí:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být všude.

Klára Spodniaková, Sobětuchy:
Nakupovala jsem tento Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Vanesa Batoušková, Kobylnice:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro moji matku. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem zvolit to pravé. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně ráda. Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm se mamince moc líbil a dnes po pár týdnech je pořád hodně spokojená. Zásilka mi dorazil rychle, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Dominika Ř: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta W: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea K: nemá chybu

Pavel Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Wizard+Genius W+G Giant Art® Zebra 175x115 cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt