Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 984 Kč
Naše cena: 656 Kč Ověřit dostupnost

Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Stylové zahradní osvětlení se solárním panelem vnese eleganci do Vaší zahrady jak v noci, tak i přes den. Toto solární osvětlení se automaticky zapne při setmění a očaruje Vás svým jemným světlem. Technické údaje: Doba svícení: cca 6 - 8 h 36 x studená bílá LED dioda Solární panel: 2V/110 MA Ni-Cd baterie (1.2V/500mAH) 2 funkce (blikající a nepřetržitý provoz) Výška: cca 78 cm Materiál: Plast   Obsah balení: 1 x květinový strom s 36 LED diodami Německý manuál  

3 důvody proč prodáváme Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Jáchym Pahorecký, Předměřice nad Labem:
S Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a velmi lehkou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly objednat si více souprav Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody, abych nemusel opět brzy nakupovat. I manželka byla spokojena a určitě se k tomuto Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody zase vrátíme.

Tomáš Lassig, Jablůnka:
Než jsem si nechal zaslat Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody, tak jsem volal s prodejcem zda skutečně mají Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, brzy na to mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Skvělá rychlost doručení a nízká cena.

Josef Rouchal, Jedlá:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího dědu s snahou lehkého každodenního používání. Ve prospěch Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody hraje také objem i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

hodnocení 5/5 od 131 hodnotících

Diskuze Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Kristián F: funkční výrobek

Simona H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sabina P: Tento Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip L: Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt