Blíží se Valentýn! Jakým dárkem pro ženu okořenit svátek zamilovaných?

Den svatého Valentýna sice představuje typický zvyk pro anglosaské národy, ale v posledních letech se čím dál tím vyšší popularitě těší i ve střední Evropě, Česko a Slovensko nevyjímaje. Co má 14. únor společného s 1. květnem a jaké dárky pro ženy na svátek zamilovaných vám přinesou úspěch?

Lásku dokazujme celoročně, ale…

… jsou dny, kdy je to takřka povinnost. Ať už se svou drahou polovičkou každoročně slavíte Valentýna, 1. máj nebo oboje, měli byste mít vždy na svátek zamilovaných po ruce originální dárek. Ten nemusí být z nejdražších, ale obdarovaná přítelkyně, manželka (eventuálně milenka) by z něj měla vycítit, že ona je pro vás tou jedinou vytouženou princeznou. Nebo královnou?

Bonboniéry a puget jsou klasika

Zvlášť na blížícího se 14. února není potřeba dopředu nějak extra upozorňovat. Jen naprostý ignorant by si v obchoďácích nevšiml kýčovitých transparentů a upoutávek na zlevněné bonboniéry se zamilovanými symboly, perníková srdce a výhodné ceny růží a pugetů obecně. Vše uvedené patří mezi klasiku, kterou neurazíte. Zvlášť, pokud se s dotyčnou slečnou nebo ženou neznáte úplně dlouho.

Sladké, ale i zdravé mlsání

Pokud vám bonboniéra připadá jako jedno velké klišé, darujte ženě zdravější alternativu v podobě dárkového srdíčka s oříšky zalitými v čokoládě. V e-shopu Nutily.cz, kde seženete čerstvé a velmi kvalitní ořechy a semena snad všech druhů, najdete roztomilé dárkové balení oříšků v čokoládě s originální cedulkou.

Kdy jindy sáhnout po sexy spodním prádlu?

Nemusíte být zrovna Don Juan na to, abyste své partnerce mohli nadělit nové sexy spodní prádlo. Svátky zamilovaných (Valentýn i 1. máj) jsou ideální příležitostí, jak takříkajíc „zabít dvě mouchy jednou ranou“. Partnerka se bude moci těšit z dárku a vy si budete moci být jisti, že nejedna z nadcházejících nocí dostane úplně nový náboj.

Vhodná příležitost pro žádost o ruku

Plánujete se vyslovit a dlouholeté partnerství přeměnit na manželství? Valentýn je ideální příležitostí. Pozvěte vaši krásku na luxusní večeři, nezapomeňte na elegantní puget a s předstihem navštivte nějaké renomované zlatnictví a šperkařství, abyste vybrali TOP snubní prstýnek! Zatímco náušnice, náhrdelníky, náramky a celé komplety zvládnete často koupit „na první dobrou“, v případě „snubáku“ to chce postupovat s rozmyslem.

Publikováno: 20. 04. 2020 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová