Darujte delikatesy z různých koutů světa

Dárky, které jsou k pití nebo k snědku, jsou velmi oblíbenými. Je jimi možné obdarovat při jakékoliv příležitosti, ať už jsou to Vánoce, narozeniny nebo například jmeniny, jídlem nebo pitím zkrátka nikdy nemůžete dotyčného urazit. Edelikatesy.cz je internetový obchod, na kterém můžete nakupovat pochutiny vyrobené v různých koutech světa.

Vína a pochutiny k němu

Na e-shopu naleznete mnoho potravin či nápojů, které jsou typické například pro dovolenkové destinace ve Španělsku. Nechybí zde bohatý výběr vín, šunek, salámů a sýrů, které k vínu neodmyslitelně patří. Ke každému vínu se hodí jiný druh sýra. Jste-li mistři kombinací, můžete vybírat sami, pokud si ale netroufáte a vložíte výběr raději do našich rukou, můžete vsadit na již sestavené dárkové balíčky, které jsou připraveny přímo k odběru. Ve Španělsku je také velmi oblíbeným nápojem tzv. vermut. Je to fortifikované víno, které je původem italské, avšak španělský vermut patří mezi naprosté špičky. Samozřejmě nesmíme opomenout ani nápoj zvaný Sangria, který je také na vysoké příčce v žebříčku popularity.

Oslaďte život

Rádi byste svému blízkému koupili, raději sladké než slané? I s tím si e-delikatesy.cz poradí. Nabízí totiž velký výběr různých sladkých dobrůtek. Ovoce v čokoládě, marmelády, ovocné želé, ale také například hořkou čokoládu s plátky růží. Je libo nugát? Seženete ho s mandlemi, pistáciemi, ale také třeba s arašídy či jinými ořechy.

Potraviny do kuchyně

Na e-shopu naleznete také bohatou nabídku trvanlivých potravin, ze kterých je možné připravit chutné pokrmy doma v kuchyni. Žádný kuchař neopovrhne rozmanitým kořením, jakým může být třeba to do Paelly s mořskými plody. Říkáte, že je složité sehnat jednotlivé komponenty k přípravě tohoto jídla? Nezoufejte, na e-delikatesy.cz totiž seženete Set Paella na přípravu 4 porcí, u kterého najdete také návod na přípravu. Tak co? Pro kterou verzi dárku se rozhodnete právě vy?

Publikováno: 08. 12. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová