Parfém pro ženu jako dárek nejen na Vánoce. Jak vybrat ten správný?

Vzhledem k tomu, že se Vánoce blíží mílovými kroky, tak je nejvyšší čas nakoupit dárky. Pokud jste zatím své milované přítelkyni, partnerce, mamince nebo babičce žádný nepořídili, nezoufejte. Nic vás nenapadá? Tak proč nevsadit třeba na parfém, kterým žádná žena nepohrdne? Ovšem výběr toho správného nebude zrovna jednoduchý, a proto musíte věnovat dostatek pozornosti tomu, aby vůně dokonale vystihovala osobnost a vkus obdarované osoby.

Parfém vybírejte podle příležitosti

Parfém vybírejte podle prostředí, ve kterém žena používá vůni nejčastěji. Vy musíte vědět nejlépe, jestli dotyčná parfém použije při každodenní činnosti, nebo zda si ho bude šetřit na romantickou večeři či na párty. Tip: Dobrou volbou je nákup v eshopu Notino. Začtěte se do této Notino recenze na Ecoblogu a inspirujte se. Dejte si záležet. V případě, že má blízká osoba v plánu jít v brzké době na rande, zvolte parfém se sladší esencí, která skvěle rozvine romantickou atmosféru. Naopak na party zkuste zvolit něco divočejšího - vůni, která skvěle vzbudí pozornost. Pro takovou příležitost se hodí orientální vůně s obsahem vonné esence. Pokud chcete, aby si žena mohla vůni dopřát kdykoliv, zvolte například jemnější toaletní vůni.

Parfém je dárek pro každou příležitost

Není žádným tajemstvím, že právě vůně se hodí jako dárek ke každé příležitosti, ať jde o narozeniny, Vánoce, svátkek či úspěšné zakončení studia. Mějte na paměti, že každé ženě sluší jiná vůně, a tak by měl parfém vystihovat její osobnost a životní styl. Voňavkou můžete obdarované znásobit sebevědomí, ale i zažehnout vášeň. Navíc ke každému ročnímu období se hodí tak trochu jiný parfém. Kvalitní parfém je luxusním doplňkem, který je dostupný pro každého. Značně zvyšuje sebevědomí, dobíjí osobní energii a maximalizuje svůdnost nositelky.

Publikováno: 21. 11. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová