I klasické rande je příležitost, jak dokázat, že gentlemani nevymřeli!

Náhodně na sebe narazíte v metru, v obchodě, při čekání na úřadě nebo dostanete „shodu“ na Tinderu. Padnete si do oka, slovo dá slovo a hned v pátek vás tak čeká klasické rande v kavárně, restauraci nebo procházka historickým centrem města. Ačkoliv byste se na prvním, a tedy ještě naprosto nezávazném setkání neměli pokoušet váš ženský protějšek uplatit, drobná pozornost rozhodně není na škodu.

Klasické rande není nuda, ale jistota pro oba

Mnoho mužů trpí ne úplně správnou představou, že už na prvním rande se musí s „naháněnou kořistí“ sejít na neobvyklém místě. Ačkoliv to může na některé typy dam zafungovat, obecně to neplatí. Naopak. Pojmout první schůzku jako klasické rande při odpolední kávě, procházku nebo večeři není na škodu. Berte to tak, že se neznáte a povídání v příjemné atmosféře a na veřejném místě je pro ženu jistou garancí, že nenaletí úchylovi, kterými se to dnes nejen na internetových seznamkách a aplikacích tipu Tinder jenom hemží.

Jaký dárek přinést na klasické rande?

Ať už se jedná o úplně první schůzku, anebo se s dotyčnou slečnou či ženou uvidíte po několikáté, malou pozorností nic nezkazíte. Ale pozor! Rozhodně není vhodné objekt vašeho zájmu hned na úvod zahltit dárky za vyšší řády stokorun nebo tisíce. Víte proč? Jednak by si na tenhle luxus mohla poměrně rychle zvyknout a každé nadcházející setkání, na které byste se dostavil takříkajíc s prázdnou, by brala jako zklamání. A jednak by mohla nabýt dojmu, že si ji kupujete. To neplatí, pokud na schůzku přijedete s růžičkou nebo malým pugetem. Ačkoliv kytka může vypadat jako klišé, na většinu zkrátka funguje. A nezáleží přitom, zda naháníte 15letou slečnu, 28letou ženu v nejlepších letech či 50letou elegantní dámu. Důležité je vaší potenciální budoucí přítelkyni přesvědčit, že gentlemani ještě nevymřeli!

Publikováno: 24. 11. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová