Pobytové zájezdy pro ženy: Kam na výlet s kámoškou či rozlučku se svobodou?

Pánové, chcete svoji drahou polovičku obdarovat originálním dárkem, který si užije buď sama, anebo třeba se svoji nejlepší kamarádkou? Dámy, připravujete pro členku vaší nerozlučitelné party nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Anebo si po těžkém rozchodu chcete sama sobě dopřát výlet za tuzemskými i zahraničními krásami? Ať už jste na jednu, druhou nebo třetí otázku odpověděli „ano“, jste tu správně. Pobytové zájezdy pro ženy jsou totiž stále populárnější.

Pro koho jsou pobytové zájezdy pro ženy určeny?

Rozmanité pobytové zájezdy pro ženy jsou ze své podstaty navržené zejména pro:
  • dívky a dámy toužící po samotářské dovolené,
  • společné výlety kamarádek s cílem odpočinout si od partnerů a dětí,
  • dámské jízdy a bujaré rozlučky se svobodou.

ČR vs zahraničí

Stěžejním kritériem při výběru pobytového zájezdu je ono všem dobře známé dilema. Zůstat doma v tuzemsku a dopřát si relax na samotě u lesa či v jednom z horských středisek s wellness, anebo vyrazit do zahraničí, ideálně k moři?

Poznejte tuzemské krásy

Vedle vašich preferencí pochopitelně záleží i na finančních možnostech a v neposlední řadě času, který můžete na pobytu strávit. Pokud chcete „vypnout“ jen na víkend, nemá většinou cenu opouštět území České republiky, protože byste podstatnou část vyhrazeného volna strávili s kufry na cestách a ve finále si ani neodpočinuli. Navíc, třeba takové rozlučky se svobodou jsou vzhledem k rozsáhlým přípravám, pronajaté limuzíně či vypitému alkoholu poměrně nákladnou událostí i bez kupování letenek pro partu 10 žen. Nehledě na to, že třeba takové Jižní Čechy, Mariánské lázně nebo Beskydy představují opravdu lukrativní oblasti.

Vzhůru za hranice!

Na druhou stranu, pokud máte v práci nahlášené volno na 7 a více dnů, proč si alespoň 1x za rok nedopřát ten luxus a nevytáhnout paty mimo rodnou zemi? Dlouhodobě jsou velice populární pobytové zájezdy pro ženy v Itálii, Francii, Řecku, ale i třeba v nedalekém Rakousku. Frčí i exotické či ne tolik úplně běžné destinace jako Bali, Dominikánská republika nebo Maledivy.

Beauty program, anebo dámská jízda?

Pobytové zájezdy pro ženy jsou rozsáhlou kategorií a vybrat si ideální řešení na míru tak dnes již není žádný problém. Záleží už jen na vás, zda poptáváte pobytový zájezd za účelem:
  • relaxu s beauty programem zaměřeným na ozdravné procedury,
  • klasického wellnessu,
  • každoroční dámské jízdy s kamarádkami,
  • originální rozlučky se svobodou,
  • aktivní dovolené zaměřené na poznávání přírodního i kulturního bohatství.

Publikováno: 14. 04. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová