Odpočinek, hýčkání a čas pro sebe – to je wellness pro ženy

Dá se říct, že se dělíme na dvě skupiny. Ti, kteří si wellness vyzkoušeli a znají jeho skvělé účinky, a druhou skupinu tvoří lidé, kteří wellness zatím z vlastní zkušenosti neznají, a tak neví, oč přichází. Relax, nabití energie a oddech tělu i duši si přitom zaslouží každý z nás, a tak bychom si měli občas lázně, péči v podobě masáží, saun, bazénu a dalších činností alespoň občas dopřát.

Zavítejte do překrásné Lednice

Užít si můžete dosyta třeba pobyt v lázních Lednice. Velmi dobře je hodnocen např. pobyt na 4 dny (3 noci) ve Spa Resort Lednice ****s názvem Relaxace ve všedních dnech. Na všední dny si naplánujete svou dovolenou, a během víkendu si budete užívat chvíle doma se svými přáteli a rodinou plně zrelaxovaní. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze, 4 procedury, neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou, vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou, vyzkoušet budete moct kondiční cvičení v bazénu vždy v út a čt od 9 : 00 do 10 : 00 hod. Pokud si včas rezervujete další procedury, získáte na ně slevu 15 %. Samozřejmě po čas celé čtyřdenní dovolené v Lednici si budete moci vychutnávat její neodolatelné kouzlo, užít si procházky, podívat se na všechny skvosty Lednice… Je zde krásně, výletu zde nebudete litovat.

Máte rádi Olomouc?

Stejně tak si můžete koupit wellness pobyt v Olomouci. Tohle oblíbené město nabízí mnohé možnosti lidem majícím rádo kulturu, památky, ale také atrakce, kulturní život, koncerty… I v rámci relaxace si zde přijdete na své. Co třeba Hotel Flora Balneo a Pobyt načerpání sil na 3 noci (4 dny) za 5 900 Kč? V ceně jsou snídaně, 6 procedur, zapůjčení županu zdarma i pobytová taxa. Na spa.cz si můžete koupit z mnoha wellness pobytů a lázeňských balíčků. Podívejte se a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Publikováno: 08. 08. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová