Vánoce se kvapem blíží – jaké dárky potěší?

Jedním ze zajímavých překvapení pod stromkem může být i například praktický dárek. Krásný design, kvalitní materiály a inovativní technologie mohou opravdu z pomocníka „vyčarovat“ prima hračku, se kterou se běžná činnost stává zábavnější. Důležité je ale i to, že může ji také muže urychlit, usnadnit a ulevit tak bolavým zádům nebo věčně nestíhající sestře.

Tlaková bateriová pistole na chalupu, zahradu i zalévání

S ruční tlakovou myčkou KHB 6 Battery Set vyčistíte, nezávisle na elektrické přípojce, kolo, hračky nebo věci okolo domu jako je zahradní nábytek, nářadí či květináče. S použitím samonasávací hadice můžete využívat i alternativní zdroje vody. Tlaková myčka nabízí střední tlak max. 24 barů. Součástí příslušenství je baterie 16 V s technologií reálného času, tryska s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační tryska na intenzivnější znečištění.

Jak krásná jsou 3 rychleji umytá okna bez volavých zad

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus je lehounký, má ergonomický tvar a perfektně padne do ruky. Nezanechává šmouhy ani kapky. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Tekutý inovativní silikon skvěle přilne k povrchu, a proto s ním vyčistíte okna opravdu až do okrajů. Díky výkonné baterii vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat.

Když při škrábání auta nestihnete mít ani zmrzlé prsty!

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Prádlo, podlaha nebo koupelna? Stačí jeden pomocník a žádná chemie! Hygienicky čistá domácnost a vyžehlené prádlo, to vše dokáže parní žehlicí stanice Kärcher SI 4 EasyFix Iron. Kombinuje výkonný parní čistič, který odstraní špínu, usazeniny, mastnotu i bakterie a koronaviry* jen silou páry na tvrdých plochách s parní žehličkou a žehlicím prknem, které se postarají o precizně vyžehlené prádlo. Žehlicí systém je vhodný i pro velmi jemné tkaniny a ušetří až 50 % času. Navíc je prádlo ihned po žehlení suché. Parní čistič se postará o vyčištění tvrdých podlah, obkladů a dlaždic v kuchyni nebo koupelně, spár, digestoře či zrcadla. Podlahová hubice s flexibilním kloubem se snadno dostane i do těžko přístupných míst, díky technologii lamel je uchycení speciální utěrky snadné a při manipulaci s ní nedochází ke kontaktu s nečistotami.

Více o praktických dárcích zjistíte na www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová