Čajové příchutě, které překvapí

Zimní období je ideální pro zkoušení netradičních čajových kombinací. Pokud rádi objevujete nové chutě, s kolekcí Majestic Tea Maxi od českého výrobce si přijdete na své. V balení najdete 60 čajových sáčků a 6 různých čajových variací. Potěší vás různorodost ovocných, bylinných a bílých čajů. Zahřejí vás příchutě jako Noni & Švestka nebo Mango & Růže. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké.

Pořídíte na www.tikaro.cz – za 219 Kč

Darujte vánoční atmosféru

Blíží se čas, kdy budeme vymýšlet dárky pro kamarády, známé či kolegy. S tím si už ale nemusíte lámat hlavu, protože v zimě ocení lahodný čaj každý! S čajovou kazetou od výrobce z Českých Budějovic Biogena Winter Excellent 2021 navíc darujete i vánoční atmosféru, kterou si obdarovaní budou moci vychutnat se svými blízkými. Zlaté dárkové balení obsahuje 4 ovocné příchutě. Těšit se můžete například na Vánoční čaj či Zimní punč.

Pořídíte na www.tikaro.cz – za 169 Kč

Dopřejte svému tělu harmonii

Každá žena si zaslouží cítit se celý den skvěle na těle i duši. Bojujte proti neduhům s novinkou od českého výrobce Biogena – čaji Beautea, a to díky vyvážené kombinaci bylin v každém sáčku. Balení obsahuje 6 čajových směsí, které vás budou doprovázet po celý den. Pro čilý start dne začněte se směsí Probuzená. Pro pocit lehkosti a jemnosti zvolte směs Lehká. Pocitu čisté a svěží mysli dosáhnete s čajem Svěží. Po celém dni vás zrelaxuje Uvolněná. Lepší náladu a pozitivní myšlenky vám zajistí Vyrovnaná a prozářenou pleť získáte se směsí Zářivá. Pořídíte na www.tikaro.cz – za 269 Kč

Publikováno: 22. 12. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová