Kosmetické služby pro ženy jako dárek k Vánocům nebo svátku? Proč ne!

Líčení, úprava obočí, depilace nebo třeba aplikace pleťové masky. Kosmetické služby poskytované specializovanými salony jsou mezi tuzemskými dívkami a ženami stále vyhledávanější. Pokud si tedy zrovna lámete hlavu s tím, čím vaši ženu, přítelkyni, milenku nebo třeba sestru obdarujete, tady máte příležitost zabodovat.

Co zahrnují kosmetické služby?

Kosmetické služby představují široký pojem, pod který se řadí zejména:
  • hloubkové čištění pleti;
  • líčení (denní, večerní, na speciální příležitost typu plesu, svatby atd.);
  • depilace tváře, brady či horního retu;
  • úprava a barvení obočí;
  • barvení řas;
  • aplikace pleťové masky;
  • vypíchnutí milií.
Pokud žena usoudí, že některou z výše uvedených anebo jí příbuzných služeb potřebuje, prostě navštíví svůj oblíbený kosmetický salón, kde vše vyřeší. Jak ale my, pánové, můžeme kosmetické služby využít ku svému prospěchu formou dobře mířeného dárku? Tip na dárek pro ženu: Dárkové balíčky a poukazy, kde jsou kosmetické služby víc než jen nutná údržba Existují způsoby, jak kosmetické služby z „nutné údržby“ přeměnit na skvělý dárek, kterým své drahé polovičce vykouzlíte úsměv na tváři a necháte tak vyplnit obsah hesla „I ženy mají své dny!“ Vysoké popularitě se těší relaxační a omlazující kosmetické ošetření pleti, které bývá často doplněno o masáž obličeje či dekoltu. Vaše žena se tak bude moci typicky po 60 nebo 90 minut nechat hýčkat od skutečných profesionálů. Oblíbenou variantou jsou také poukazy na liftingovou péči s hloubkovým čištěním pleti či třeba čištění aknózní pleti ultrazvukem za užití aplikace kyselin. Ve všech těchto variantách se vaší ženě zpravidla dostane kvalitního servisu, během kterého bude moci na pár desítek minut takříkajíc vypnout.

Zabijte dvě mouchy jednou ranou

Navíc, pánové, řekněme si to na rovinu. Pokud své drahé polovičce jako dárek nadělíte poukaz na kosmetické služby, zabijete tímto krokem dvě mouchy jednou ranou. Váš miláček bude spokojený a vy se můžete po návratu své přítelkyně, ženy nebo milenky z kosmetického salonu těšit na vylepšenou a odpočatou verzi své partnerky!

Publikováno: 14. 04. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová