Orignální rouška s potiskem: Elegantní dárek potěší každou ženu!

Čím potěšit ženu, která si libuje ve stylové módě? Žijeme v poněkud zvláštní době, kdy se halíme do roušek a repirátorů - tyto ochranné pomůcky bohužel outfitu příliš nepřidávají, a spousta lidí si na ně právě proto nemůže zvyknout. Ale nabízí se i jiná možnost - podívejte se na stylové roušky na rouskoshop.cz a vyberte si některou z množství krásných roušek české výroby.

Když rouška vypadá jako módní doplněk

Dámské roušky jsou dostupně v mnoha barevných variantách a mají univerzální velikost, takže se nemusíte bát, že by "neseděly". Jsou vyrobené z jemní saténové látky opatřené antibakteriální vrstvou (obsahuje aktivní stříbro). Jinými slovy jde o roušky, které jsou hezké a zároveň obsahují nanočástice a mají antibakteriální vlastnosti. Jedná se produkty od českého výrobce. V nabídce najdete neméně stylové roušky pro muže a děti. Na své si přijde každý, koho obyčejné jednorázové roušky nebaví a raději by se na ulici blýskl originálním kouskem. Rouskoshop.cz nabízí také vysoce prodyšné hedvábné roušky, které jsou ještě příjemnější než roušky ze saténové látky. Dobrou volbou jsou i tzv. "neroušky" - prodyšné dvouvrstvé roušky, jež se vyznačují vynikající prodyšností. Oproti ostatním rouškám však neobsahují antibakteriální úpravu.

V nabídce nechybí respirátory ffp2

A když už budete nakupovat v Rouškoshopu, nezapomeňte si do nákupního košíku přihodit respirátory ffp2 - balení 10, 20 nebo 50 ks. Momentálně je jejich nošení na vybraných místech povinné a bůh ví, jak dlouho ještě bude.

Publikováno: 10. 03. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová