Vánoce, narozeniny nebo Valentýn. Příležitostí pro obdarování blízkých je mnoho

Vánoce, narozeniny, jmeniny, Valentýn, oslava výročí nebo „jen tak“. Příležitosti k obdarování některého ze zástupců něžného pohlaví kolem nás číhají doslova na každém rohu. Hledáte inspiraci na dárky pro určité události?

Narozeniny a svátek

Když se řekne dárek, jako první událost většinu lidí napadne oslava narozenin a jmenin příbuzných a nejbližších kamarádů. Zvlášť kulatá a půlkulatá jubilea jsou ideální příležitostí, jak dotyčné udělat radost a dopřát ji to, po čem sice prahne, ale sama si to zatím nepořídila. Vytoužené hodinky, nová kabelka, právě vydaná knížka od oblíbeného autora či pobytový zájezd pro dva mají potenciál být tím pravým ořechovým.

Vánoce

Na Vánoce zpravidla kombinujeme více dárků dohromady. Odvážnější mohou zkusit vybrat své mamince, sestře nebo drahé polovičce něco na sebe. Pokud chcete jet na jistotu, pořiďte ji lístky do divadla nebo na koncert oblíbené kapely, eventuálně parfém nebo kosmetický balíček.

Valentýn a První máj

Jedni dávají přednost „profláklému“ 14. únoru známému jako Valentýn, druzí preferují líbání pod rozkvetlou třešní na 1. máje a třetí skupina párů slaví oboje. Svátky zamilovaných jsou ideální příležitostí, jak své přítelkyni, manželce nebo milence nadělit nové sexy spodní prádlo (které bude dárkem pro oba), anebo obohatit její sbírku šperků. Hodit se bude také lahev kvalitního vína.

Výročí vztahu nebo manželství

Zvláště v pokročilejších letech je výročí vztahu ideální příležitostí nejen k obdarování, ale také k sebrání odvahy a požádání vaší milé o ruku. Šance na kladnou odpověď vedle skvostného snubního prstýnku zvýší i velký puget růží nebo luxusní večeře, na které se vyslovíte. Stále vyšší popularitě se také těší fotodárky. Udělejte výběr společných zamilovaných fotek, snímků dětí nebo domácích mazlíčků a nechte vyrobit speciální hrnek, kalendář, plakát, puzzle nebo třeba fotoknihu, kterou zaručeně nikdo jiný v knihovně mít nebude!

Merci za to, že jsi!

Všechny výše uvedené události mají společné to, že se od vás dárek jaksi očekává. V honu za budováním kariéry a hromaděním finančních prostředků ale nikdy nezapomínejte na to, občas rozjasnit nudu všedních dní tím, že si pro vašeho miláčka připravíte pozornost „jen tak“. Z důvodu, že tu pro vás je. Inspirací vám budiž náhrdelníky, náramky nebo třeba poukázka na pobytový zájezd na prodloužený víkend.

Publikováno: 14. 04. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Katka Novosadová